Chcesz sprzedać mieszkanie z zadłużeniem, zajęciem komorniczym lub innym problemem? Dla Sprawnego Pośrednika to żaden problem!
 
Dajesz ogłoszenie na portalach, pojawiają się pierwsi zaineresowani. Proszą o szczegóły, takie jak numer Księgi Wieczystej… i pojawia się problem. Okazuje się, że w Księdze Wieczystej właścicielem nadal jest dziadek, który zmarł 5 lat temu, widoczny jest dawno spłacony kredyt lub egzekucja komornicza… Alternatywnie powierzchnia mieszkania w księdze ma się nijak do rzeczywistej, albo ktoś pomylił numery. Znasz to?
 
Takie problemy z reguły kończą się albo urwaniem kontaktu z potencjalnym kupującym, albo - co gorsza - mocno odbijają się na cenie sprzedaży i Twojej kieszeni.
 
Wcale nie musi tak być. Wystarczy, że zadbasz o to z wyprzedzeniem.
 
Jako Sprawny Pośrednik pomogę Ci wyprostować wszelkie niejasności związane ze stanem prawnym mieszkania i zadbam o to, by przygotować je profesjonalnie do sprzedaży. Dbając o Twój interes i stosowny pakiet dokumentów, które będą potrzebne przy transakcji.
 
Wesprę cię również w fachowym wyjaśnieniu sytuacji kupującym tak aby transakcja mimo początkowych trudności zakończyła się z sukcesem.
 

Chcesz wiedzieć więcej?

WYBIERZ TERMIN I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE