Sprzedajesz mieszkanie, ale nie masz pewności, jaką cenę ofertową nieruchomości ustalić?
 
Odpowiedni dobór ceny ofertowej mieszkania, jak i każdej innej nieruchomości, ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o sprawną sprzedaż. Zbyt wysoka cena Twojego mieszkania może na starcie "spalić ofertę" na lokalnym rynku. Z kolei zbyt nisko ustalona cena pozbawi Cię części zysków i wzbudzi podejrzliwość u kupujących.
 
Przecież nie o to chodzi, żeby stracić na sprzedaży, ani o to, by sprzedawać w nieskończoność. Co więcej, błędy popełnione na tym etapie sprzedaży potrafią bardzo nieprzyjemnie odbić się czkawką. Pamiętaj, że rynek lokalny nie jest anonimowy. Kupujący śledzą oferty niekiedy kilka tygodni lub miesięcy zanim zdecydują się na kontakt. Zatem zwłaszcza nerwowe ruchy cenowe będą zwracać ich uwagę i powodować nieufność.
 
Pomogę ci rozwiązać ten problem! Przeanalizuję historyczne ceny ofertowe i transakcyjne w Twojej najbliższej okolicy. Uwzględnię Twoją indywidualną sytuację jak i stan nieruchomości. W efekcie otrzymasz sugestię optymalnej ceny ofertowej, od której warto rozpocząć sprzedaż.
 
W tym procesie biorę pod uwagę rozmaite czynniki rynkowe, takie jak aktualne trendy w poszczególnych dzielnicach Gdyni, czy nowe inwestycje. Sprawdzam także indywidualne uwarunkowania Twojej oferty - stan prawny, standard nieruchomości ale i Twoje preferencje i cele związane ze sprzedażą.
 
Współpracuję także z rzeczoznawcami majątkowymi i ekspertami, aby zapewnić Ci optymalną sugestię co do ceny i całej strategii sprzedaży.
 

Chcesz wiedzieć więcej?

WYBIERZ TERMIN I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE